Welcome To The Merchants House Hotel in Tallinn. The Merchants House Hotel Is Perfect For City Break in Tallinn. The Merchants House Hotel Tallinn.

Hotellitoad

Merchants House hotellis on 37 numbrituba, nende hulgas 6 sviiti, 8 Executive tuba, 19 kahest ja 4 ühest tuba. Tubadest avaneb vaade kas Tallinna keskaegsetele munakivitänavatele või hotelli rahulikku siseõue, mis pakub õdusat rahulikku pelgupaika Tallinna kesklinna südames.

Merchants House - eriline, mitmest keskaegsest hoonest koosnev hotell – pakub mugavaid ja intiimseid sviite ning numbritube. Tubades on kas vann või dušš ning kahes sviidis ka privaatne saun. Vannitoad on põrandaküttega. Tubades on suured, mugavad voodid, lameekraan televiisorid, miniseifid ja minibaarid, satelliit ja pay TV, otsevalimisega telefonid, interneti põsiõhendus, föönid, hommikumantlid ja toasussid ning parim vannitoakosmeetika.

Hotelli teenused:
Concierge ja vastuvõtt, pagasiruum, autorent, raamatukogu, pesupesemine, parkimisvõimalus, laste reisivoodid, söögitoolid, lisavoodid, restoran, kohvik, suveterrass, toateenindus, mitmekeelne teenindus, rahvusvaheline pakisaatmisteenus.

 

Make a reservation!  

 
Hotel Tel:
+372 6977 500
 
Hotel Fax:
+372 6977 501
 
email booking
 
 

We have superb offers for the summer, please click the image below

Privacy & Security Policy Dunkri 4/6 10123 Tallinn EstoniaTel +372 6977 500Faks +372 6977 501Site map
Agium